Fethiye Transfer

Fethiye Transfer

Binek: 120 TL

Minivan:  170 TL

Minibüs:  230 TL

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer

Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer yaklaşık 1 saat sürmektedir. Dalaman Fethiye Transfer için yaklaşık 50 km yolculuk yapacaksınız.

Dalaman Fethiye Transfer

Dalaman Havalimanı aracılığı ile Fethiye’ye her yıl on binlerce turist gelmektedir. Dalamandan Fethiye’ye transfer hizmeti alan müşteriler kaliteli, ucuz ve güvenli ulaşım hizmeti vermektedir. Fethiye yabancı turistler tarafından da en çok tercih edilen tatil beldesidir. Fethiye sınırları içinde bulunan Ölüdeniz, Hisarönü, Çalış, Kayaköy, Ovacık ilçenin popüler olmasında büyük faydası bulunmaktadır. Fethiye’ye gelen turistler el değmemiş koyları, masmavi deniziyle harika bir tatil için tercih edebileceğiniz bir yerdir. Fethiye de tatil sırasında yamaç paraşütü, tüplü dalış, tekne turları ve doğa yürüyüşü gibi aktivitelere de katılarak güzel vakitler geçirebilirler.

Dalamandan Fethiye’ye Transfer için bizimle iletişime geçin. Dalaman Fethiye Ucuz Transfer ile en iyi ulaşım hizmetini veriyoruz. Fethiye’ye ulaşımın en kolay ve ucuz yolu hava yoludur. Dalaman Havalimanı’na gelen yerli ve yabancı turistler tatil yapacakları otel, tatil köyü ve apartlara kolay ulaşım için Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer yada Fethiye Dalaman Transfer hizmeti satın almaktadır. Dalaman Fethiye Transfer için www.kayatransfer.net web sitemizi yada 0551 591 7525 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Dalaman Fethiye Transfer

Dalaman Fethiye Transfer

1 yorum

Muhammet KAYAYayın tarihi12:19 am - Mar 3, 2018

Dalaman Fethiye Transfer için tüm çalışanlarınıza tşk ederim.

Yorumlar kapalı.