Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Datça Transfer ile kaliteli ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Dalaman Datça Transfer için hemen bizi arayarak rezervasyon yaptırın.

 

0551 591 7525

Binek: 240 TL

Minivan:  330 TL

Minibüs:  450 TL

DATÇA TRANSFER

Datça Transfer ile en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. Datça Transfer hizmetimiz ile gideceğiniz yere kaliteli, ucuz, konforlu, güvenli ve hızlı bir yolculuk yapacaksınız. Keyifli bir yolculuk için hemen Dalaman Datça Transfer rezervasyonu için arayın.

DALAMAN HAVALİMANI DATÇA TRANSFER

Dalaman Havalimanı Datça Transfer hizmeti alarak Datça’ya gitmek için yaklaşık 170 km yolculuk yapacaksınız. Datça Transferiniz yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecektir.

Dalaman Havalimanı Datça Transfer için Ne Yapmalıyım ?

  • Rezervasyon için www.kayatransfer.net web sitemizden veya 0551 591 7525 numaralı cep telefonumuzu arayabilirsiniz.
  • Datça Transfer için yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri vermeniz olacaktır.
  • Dalaman Datça Transfer için gerekli bilgiler adınız soyadınız, uçuş kodu, uçuş saati, uçuş tarihi, kişi sayısı, araba tercihi, gideceğiniz yer ve telefon numarası gibi bilgiler gerekmektedir. Bu bilgileri web sitemizin ana sayfasında bulunan hızlı rezervasyon formunu doldurarak yada bizi arayarak operasyon sorumlumuza bildirerek Datça Transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
  • Dalaman Havalimanı Datça Transfer rezervasyon onayınızı arayarak yada mail göndererek yapacağız.
  • Datça Dalaman Transfer hizmeti almak içinde aynı şekilde adınız soyadınız, uçuş tarihiniz, uçuş saati, sizi almamız gereken yerin adresi, kişi sayısı, araba tercihi ve telefon numaranız gerekmektedir.

Yazar hakkında

Muhammet KAYA administrator

%d blogcu bunu beğendi: